Hornblower Cruises & Events heeft Gordon Loebl benoemd tot Senior Vice President, Marine Operations, aldus voorzitter en CEO Terry MacRae.

Loebl zal verantwoordelijk zijn voor de ondersteuning van de verschillende thuishavens van Hornblower Cruises & Events, toezicht houden op faciliteiten, kapitaalprojecten en de bijbehorende budgetten, relaties met regelgevende instanties opzetten en onderhouden, leiding geven aan het engineering- en projectteam van het bedrijf, veiligheidsnormen garanderen, deelnemen aan de ontwikkeling van nieuwe activiteiten en leiding geven aan inspanningen om nieuwe technologie te ontwikkelen en te gebruiken. In deze praktijkgerichte managementfunctie zal Loebl zich concentreren op de ontwikkeling en groei van Marine Operations in de Hornblower bedrijvengroep.

"We zijn verheugd dat Gordon zijn ervaring en professionalisme in de industrie meebrengt naar Hornblower Cruises & Events. Met onze voortdurende groei en zichtbaarheid zal ons team profiteren van zijn diepgaande contacten in de industrie en de regelgevers," aldus MacRae.

Captain Loebl's 28-jarige carrière bij de U.S. Coast Guard gaat gepaard met uitgebreide ervaring in de maritieme industrie. Meest recentelijk was hij commandant van Sector New York waar hij verantwoordelijk was voor de veiligheid, beveiliging en het beheer van de haven van New York en New Jersey en de Hudson-rivier voorbij Albany, NY. Voorafgaand aan deze functie was Loebl het hoofd van Quality Assurance and Traveling Inspections op het hoofdkwartier van de U.S. Coast Guard in Washington, D.C. waar hij deskundig toezicht, leiding en technisch advies gaf over een volledig spectrum van maritieme veiligheidskwesties. Daarnaast was hij Executive Assistant van de Federal On-Scene Coordinator (FOSC) tijdens de bestrijding van de Deepwater Horizon in New Orleans, LA, waar hij directe ondersteuning en advies gaf aan de FOSC voor alle fasen van de grootste olieramp in de geschiedenis van de VS (45.000+ mensen).

Loebl zal werken vanuit het hoofdkantoor van Hornblower Cruises & Events bij Pier 3 in San Francisco, CA. Hij kan worden bereikt op [email protected] of (415) 635-2246.

Hornblower Cruises & Events is al 35 jaar de toonaangevende charterjacht- en eetcruise-exploitant met hoofdkantoor in Californië. Het bedrijf exploiteert meer dan 70 schepen, waaronder de drie grootste dinerjachten aan de westkust en heeft havens in San Francisco, Berkeley, Sacramento, Long Beach, Newport Beach, Marina del Rey, San Diego en New York City. Twee dochterondernemingen van Hornblower, Alcatraz Cruises en Statue Cruises, zijn concessiehouders van de National Park Service voor veerboten naar Alcatraz Island, het Vrijheidsbeeld en Ellis Island. In 2014 begon Hornblower Cruises & Events met de exploitatie van de derde dochteronderneming, Hornblower Niagara Cruises, vanuit Niagara Falls, Ontario, Canada. Voor meer informatie zie: www.hornblower.com of www.hornblowernewyork.com.s heeft Gordon Loebl benoemd tot Senior Vice President, Marine Operations, aldus voorzitter en CEO Terry MacRae.

Loebl zal verantwoordelijk zijn voor de ondersteuning van de verschillende thuishavens van Hornblower Cruises & Events, toezicht houden op faciliteiten, kapitaalprojecten en de bijbehorende budgetten, relaties met regelgevende instanties opzetten en onderhouden, leiding geven aan het engineering- en projectteam van het bedrijf, veiligheidsnormen garanderen, deelnemen aan de ontwikkeling van nieuwe activiteiten en leiding geven aan inspanningen om nieuwe technologie te ontwikkelen en te gebruiken. In deze praktijkgerichte managementfunctie zal Loebl zich concentreren op de ontwikkeling en groei van Marine Operations in de Hornblower bedrijvengroep.

"We zijn verheugd dat Gordon zijn ervaring en professionalisme in de industrie meebrengt naar Hornblower Cruises & Events. Met onze voortdurende groei en zichtbaarheid zal ons team profiteren van zijn diepgaande contacten in de industrie en de regelgevers," aldus MacRae.

Captain Loebl's 28-jarige carrière bij de U.S. Coast Guard gaat gepaard met uitgebreide ervaring in de maritieme industrie. Meest recentelijk was hij commandant van Sector New York waar hij verantwoordelijk was voor de veiligheid, beveiliging en het beheer van de haven van New York en New Jersey en de Hudson-rivier voorbij Albany, NY. Voorafgaand aan deze functie was Loebl het hoofd van Quality Assurance and Traveling Inspections op het hoofdkwartier van de U.S. Coast Guard in Washington, D.C. waar hij deskundig toezicht, leiding en technisch advies gaf over een volledig spectrum van maritieme veiligheidskwesties. Daarnaast was hij Executive Assistant van de Federal On-Scene Coordinator (FOSC) tijdens de bestrijding van de Deepwater Horizon in New Orleans, LA, waar hij directe ondersteuning en advies gaf aan de FOSC voor alle fasen van de grootste olieramp in de geschiedenis van de VS (45.000+ mensen).

Loebl zal werken vanuit het hoofdkantoor van Hornblower Cruises & Events bij Pier 3 in San Francisco, CA. Hij kan worden bereikt op [email protected] of (415) 635-2246.

Hornblower Cruises & Events is al 35 jaar de toonaangevende charterjacht- en eetcruise-exploitant met hoofdkantoor in Californië. Het bedrijf exploiteert meer dan 70 schepen, waaronder de drie grootste dinerjachten aan de westkust en heeft havens in San Francisco, Berkeley, Sacramento, Long Beach, Newport Beach, Marina del Rey, San Diego en New York City. Twee dochterondernemingen van Hornblower, Alcatraz Cruises en Statue Cruises, zijn concessiehouders van de National Park Service voor veerboten naar Alcatraz Island, het Vrijheidsbeeld en Ellis Island. In 2014 begon Hornblower Cruises & Events met de exploitatie van de derde dochteronderneming, Hornblower Niagara Cruises, vanuit Niagara Falls, Ontario, Canada. Bezoek voor meer informatie: www.hornblower.com of www.hornblowernewyork.com.

Laat een reactie achter

Uw e-mailadres zal niet worden gepubliceerd.